شروع کلاس آموزش جامع سئو seo در تبریز

دوره آموزش تضمینی سئو و بهینه سازی سایت در آموزشگاه مهارت تبریز

سئو مهارتی هست که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از مدیران و طراحان وب سایت قرار گرفته است.مهارتی که به شما می آموزد چگونه وب سایتی بهینه برای موتور های جست و جو طراحی کنید.

خیلی از مدیران وب سایت ها باور اشتباهی از مهارت سئو دارند و بر این باورند که سئو یک فعالیت مقطعی می باشد و باید در یک مرحله بر روی وب سایت اعمال شود. این اعتقاد در واقع کاملا اشتباه است.  سئو مجموعه نکاتی است که باید بصورت مداوم انجام شود. بنابراین ما در تولید محتوا ها و صفحات وب سایت خود باید به صورت مستمر به نکات مهم سئو توجه داشته باشیم.

برخی از نکات و عوامل موثر در سئو در طول زمان تغییر می کنند و گاهی تاثیرشان کم  و زیاد می شود و  شاید زمانی بی اثر شوند.  اما در مجموعه نکاتی وجود دارند که همیشه اثر مثبت آنها غیر قابل انکار است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

سرفصل های آموزش سئو در تبریز

 

در این دوره آموزشی شما با سر فصل های زیر اشنا خواهید شد و  مفاهیمی که یادگیری آنان از شما یک سئو کار حرفه ای می سازد.

راه کار انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، کار با ابزار های گوگل وب مستر تولز ، گوگل آنالیز، گوگل ترند ، روش های افزایش سرعت سایت ، نکات مهم در تولید یک محتوا مناسب از نظر سئو، لینک سازی داخلی و بک لینک سازی، تگ های مهم و کلیدی سئو ، آموزش ریسپانسیو کردن سایت در موبایل و در صورت وردپرسی بودن سایت شما کار با افزونه های Yoast SEO  و  Wp rocket

ارتباط سئو و سیستم مدیریت محتوا سایت

اینکه شما از چه سی ام اسی برای مدیریت وب سایت خود استفاده می کنید در اصل عوامل موثر بر سئو تاثیر نخواهد داشت اکثر سرفصل های آموزشی در این دوره درصورتی که شما از هر نوع سی ام اسی استفاده کنید تغییری نخواهد کرد . اما پیاده سازی برخی از نکات در سی ام اس های مختلف متفاوت می باشد. برخی از سر فصل ها که به سئو خارج از صفحه نیز معروف هستند هیچ ارتباطی با نوع سی ام اس شما ندارند پس بنابراین شما با هر نوع سایت چه با CMS  های اختصاصی خودتان و چه با سیستم های مدیریت محتوا های عمومی همچون وردپرس و جوملا و … می توانید در این دوره شرکت نمایید.

دوره های آموزشی سئو در تبریز

_

تمامی دوره های آموزشی مهارت تبریز در حال حاضر بصورت خصوصی و نیمه خصوصی 2 نفره برگزار می شود و دوره های آموزشی سئو در تبریز نیز به این شیوه است دلیل برگزاری کلاس بصورت خصوصی تمرکز بر روی یادگیری فرد است . کلاس های اموزشی ما دارای شرایط ویژه و منحصر به فردی است که برای آشنایی با شیوه برگزاری کلاس شما را به مطالعه این مطلب از سایت با عنوان اموزش وردپرس در تبریز دعوت می کند.