کلاس های آموزش تری دی مکس بصورت جامع و گام به گام؛

نرم افزار تری دی مکس یک نرم افزار قدرتمند برای مدل سازی می باشد که توسط معماران، طراحان، مهندسان عمران و متخصصان شبیه سازی مورد استفاده قرار می گیرد.
شبیه سازی در نرم افزار تری دی مکس از طریق مدل سازی، رندرینگ، انیمیشن و ترکیب ابزارهای سه بعدی برای ایجاد تصاویر با کیفیت کاربرد دارد.

در بسیاری از فیلم ها و انیمیشن ها می توان از تکنولوژی رندرگیری موجود در نرم افزار تری دی مکس برای پیش بینی کردن نتایج طرح ها و مدل سازی ها استفاده کرد.
در نرم افزار تری دی مکس مکان تعامل با سایر نرم افزارهای طراحی و مدل سازی و همچنین بسیاری از محصولات CAD فراهم آمده است.
به این ترتیب معماران و طراحان می توانند طراحی های خود را با اطمینان بیشتری طراحی کرده و آن را به مشتریان تحویل دهند.

از مهمترین امکانات نرم افزار تری دی مکس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ساخت طرح های واقع گرایانه با آموزش 3D Max :

با آموزش نرم افزار تری دی مکس می توانید تصاویر و طرح های واقع گرایانه تری را ایجاد کرده و از این طریق تجربه های عاطفی منحصر به فرد را از این طریق به نمایش بگذارید. به همین دلیل معماران، طراحان و هنرمندان بصری با به کار گیری این نرم افزار می توانند اطلاعات مرتبط با یک پروژه زیست محیطی را به صورت سه بعدی برای مخاطبان به نمایش گذاشته و قبل از اقدام به پیاده سازی پروژه امکان درک آن را برای عموم فراهم آورند.

رندر گیری با کیفیت به کمک آموزش تری دی مکس :

با آموزش نرم افزار تری دی مکس می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن تصاویر و فیلم هایی با کیفیت سینمایی طراحی کرده و به بازار ارائه دهید. در طراحی ها و مدل سازی های سه بعدی هر پیکسل از اهمیت زیادی برخوردار است و متخصصان می توانند سایه و روشن به کار رفته در طرح ها را به خوبی توسط رندرگیری در نرم افزار تری دی مکس به نمایش درآورند. با استفاده از قدرت رندرگیری و طیفی از گزینه های رندر گوناگون در این نرم افزار به آسانی می توانید تصاویر متمایز و بسیار واقع گرایانه را ایجاد کنید.

آموزش تری دی مکس برای شبیه سازی طراحی:

با آموزش نرم افزار تری دی مکس می توانید از ابزار قدرتمند موجود در این نرم افزار برای شبیه سازی مفاهیم گوناگون در طراحی ها و ایجاد یک ارتباط سازنده با مشتریان بهره ببرید. از امکانات شبیه سازی گسترده موجود در نرم افزار تری دی مکس می توانید برای تولید انیمیشن و جلوه های بصری ویژه استفاده کرده و از مزایای آن در این زمینه برخوردار شوید.

بازار کار تری دی مکس

باید هرچه سریع تر اقدام به آموزش نرم افزار تری دی مکس کرده و از این طریق به کسب مهارت در طراحی و مدل سازی پرداخته و بتوانید در بازارکار رشته خود با موفقیت بیشتری گام بردارید.
برای راه اندازی کسب و کار و انجام فعالیت حرفه ای توسط مهارت های خود در نرم افزار تری دس مکس در ابتدا باید به آموزش تری دی مکس پرداخته و در این زمینه به مهارت و تخصص کافی دست پیدا کنید.
پس از آن می توانید با انجام پروزه های مرتبط با نرم افزار تری دی مکس در این زمینه به پیشرفت و موفقیت بیشتری دست پیدا کرده و درآمد خوبی را از ین راه کسب کنید.

از آن جایی که امروزه رونق کسب و کارهای اینترنتی سبب استفاده بسیاری از کاربران از محیط اینترنت برای کسب و کار گردیده است، شما نیز می توانید پس از آموزش تری دی مکس، با راه اندازی یک سایت در این زمینه اقدام به ثبت سفارش در زمینه تری دی مکس کرده و از این راه به موفقیت بیشتری در این زمینه برسید.

برای موفقیت در انجام پروژه های تری دی مکس باید بر اساس مهارت های واقعی خود در این رشته به جذب مشتری بپردازید.
به این ترتیب آموزش تری دی مکس یک بستر مناسب برای فعالیت حرفه ای و کسب درآمد میلیونی را برای شما فراهم می آورد و در صورتی که تمایل به انجام این کار به صورت مستقل را نداشته باشید به آسانی می توانید در شرکت های مرتبط با طراحی تری دی مکس فعالیت شغلی و حرفه ای خود را آغاز کنید.

دوره های آموزش تخصصی تری دی مکس  ( 3DS MAX )

هدف دوره: آموزش کامل و ساده تری دی مکس مخصوص معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی .

مخاطبین دوره: طراحان داخلی ، معماران ، مهندسین، دانشجویان و علاقه‌مندان رشته‌های معماری داخلی ، دکوراسیون داخلی، عمران ، شهرسازی ، طراحان کابینت ،  علاقه‌مندان به انیمیشن، هنرهای دیجیتالی و سه‌بعدی و نیز گرافیست‌ها و طراحان صنعتی

شیوه تدریس:  به جهت بهره برداری حداکثری هنرجو از کلاس و عدم اتلاف وقت در یادداشت برداری هنرجو  ، از تدریس استاد ، فیلم ویدئویی در آخر هر کلاس تقدیم هنرجو می شود.
همچنین در پایان هر جلسه کلاسی با توجه به مباحث آموزش داده شده ، تمریناتی را برای انجام در منزل به هنرجو داده می‌شود.
بطور خلاصه در هر جلسه آموزشی ، 70% از وقت کلاس به آموزش استاد اختصاص داده شده و 30% از شروع هر کلاس برای جوابگویی به سوالات و  رفع اشکالات و همچنین کرکسیون کردن تمرینات انجام شده هنرجویان می‌باشد.

سرفصل های دوره جامع آموزش تری دی مکس

  • آموزش ساخت مدل ها و فضاهای معماری در تری دی مکس
  • آموزش نورپردازی حرفه ای
  • آموزش ساخت مواد و متریال در تری دی مکس
  • آموزش ساخت انیمیشن معماری
  • آموزش Vray
  • اجرای کامل انواع پروژه های سه بعدی معماری در طی دوره آموزشی
  • آموزش تخصصی پست پروداکشن ( Post production ) .