دوره آموزش افتر افکت در مجتمع آموزشی ثنا

ارائه بهترین آموزش افتر افکت در بهترین آموزشگاه افتر افکت تبریز به صورت پروژه محور ویژه بازار کار و کسب اشتغال همراه با ارائه مدرک فنی و حرفه ای معتبر.

شما در دوره افترافکت آموزشگاه ثنا اقدام به فراگیری کامل نرم افزار افتر افکت از مقدماتی تا پیشرفته می کنید. لازم به ذکر است که در این دوره شما اقدام به یادگیری ساخت جلوه های ویژه مطالبق فیلم های اکشن و علمی تخیلی معروف می کنید.

از جمله مباحثی که در دوره آموزش افترافکت در بهترین آموزشگاه افتر افکت ثنا به شما تدریس می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آشنایی با افترافکت و اصطلاحات آن
  • آموزش کامل رابط کاربری در افتر افکت
  • آموزش کامل تمامی ابزار های افتر افکت و المان های آن
  • آموزش کامل کال با Composition و Layer
  • آموزش کامل انیمیشن ها و افکت ها و TimeLine و KeyFrame
  • و…

آموزش افتر افکت ، در کلاس آموزش نرم افزار افتر افکت دانشجو بصورت گام به گام و از پایه مورد آموزش افتر افکت به صورت مقدماتی تا پیشرفته توسط بهترین اساتید فعال در این حوزه خواهد.

شما در این دوره مباحث کاملا فنی را از پایه و به سادگی فرامی گیرد

جهت کلی کلاس مبنی بر آموزش های اشتغال محور مربوط به این دوره می باشد.

در نهایت پس از اتمام دوره آموزش افترافکت در بهترین آموزشگاه افترافکت تبریز یعنی آموزشگاه ثنا اقدام به دریافت مدرک فنی و حرفه ای قابل ترجمه و رسمی می نمایید.

همچنین باید بدانید که به علت اشتغال محور، پروژه محور و عملی بودن آموزش های ارائه شده در مجتمع فنی و حرفه ای ثنا بسیاری از دانشجویان ما پس از گذرادن این دوره در مراکز مختلف مربوط به حوزه جلوه های ویژه، انیمیشن سازی و … اشتغال به کار شده و یا در حال کار آموزش می باشد.

همچنین باید بدانید که خودآموزشگاه ثنا نیز اقدام به کارآفرینی و ایجاد فرصت های شغلی برای دانشجویان خود زمینه های مختلف در پایان هر دوره آموزش افتر افکت می کند.

بازار کار افتر افکت

اگر کنجکاو آن هستید که بدانید بازار کار نرم افزار افتر افکت چگونه است، می توانید بازار کار تمامی فیلم های تولید شده و همچنین بازی های و یا انیمیشن و بازی سازی و میکس و مونتاژ فیلم را با هم در نظر بگیرید.

بله نرم افزار افتر افکت در تمامی این زمینه های کاربرد به خصصوی دارد و یادگیری تخصصی آموزش افتر افکت می تواند دست شما را در انتخاب شغل باز بگذارد.

کلاس آموزش افتر افکت

آموزشگاه افتر افکت ثنا دو نوع کلاس آموزش افتر افکت بصورت کلاس عمومی و کلاس خصوصی افتر افکت برگزار می کند.

در هر دو کلاس سرفصل های دوره آموزش افتر فکت یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد

اما مسلما در کلاس خصوصی After Effects زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های خصوصی ۱ تا ۲ نفر می باشد و در کلاس های عمومی افتر افکت حداقل ۳ نفر.

آموزش افتر افکت با مدرک معتبر

آموزشگاه افتر افکت ثنا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای به فراگیران دوره افتر افکت بعد از گذراندن کامل دوره دو نوع مدرک معتبر افتر افکت قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه می دهد

– مدرک فنی حرفه ای افتر افکت

– مدرک معتبر داخلی افتر افکت

ارتباط با کارشناسان آموزشی : 04133251775