no-img
گروه آموزشی ثنائی در تبریز

فیبروز ابرو چیست و مزایا و معایب آن - بهترین هاشورکار ابرو و فیبروز در تبریز


گروه آموزشی ثنائی در تبریز

ادامه مطلب

مرکز میکروبیلدینگ در تبریز
zip
مرداد ۷, ۱۳۹۸
تلفن مشاوره رایگان 09147799980

مرکز میکروبیلدینگ در تبریز


بهترین مرکز میکروبیلدینگ در تبریز

تاتو و همچنین هاشور ابرو در تبریز، پیشرفت بسیار عالی‌ داشته است که هر کسی را وسوسه می‌کند تا برای انجام آن مایل شود، ظرافت و جلوه طبیعی زیاد با تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز را نمی‎توان انکار نمود.

چند سالی است که تاتو روی پوست با نام‌ها و تکنیک‌های گوناگونی ارائه می‌شوند که گرچه اساس کار در آن‌ها مشترک می باشد، اما هر کدام به شکلی با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند که می‌توان گفت به نوعی روند تکاملی یکدیگر محسوب می‌شوند و شاید آخرین متد تاتو و هاشور ابرو، میکروبلیدینگ و میکرو فیبروز باشد که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

تتو و هاشور ابرو به روش میکرو فیبروز (میکروبلیدینگ)

اساس و پایه کار در تتو و هاشور ابرو، تزریق جوهر سازگار با بافت پوست به داخل بافت ابرو ست تا حالتی شبیه به مو و تار ابرو ایجاد کند و باعث زیبایی و پرپشت به نظر رسیدن ابروها شود. در روش‌های قدیمی تاتو ، این جوهر به شکلی که اصلا طبیعی به نظر نمی‌رسید به پوست تزریق می‌شد که اتفاقا پاک کردن آن نیز بسیار مشکل بود، زیرا جوهر به عمق پوست نفوذ داده می‌شد.

تفاوت روش میکروبلیدینگ و میکرو فیبروز با روش‌های قدیمی در ۲ چیز است، اولا که جوهر به سطح پوست تزریق می‌شود که پاک کردن آن را راحت کرده است و می‌توان مدل تتو ابرو و هاشور آن را تغییر داد و مورد دیگر این است که در این روش، از قلمی بسیار ظریف و با دقت بالا استفاده می‌شود که با روش دستی، فرد تتو کننده، نقش‌های ظریف مو مانند روی پوست ایجاد می‌کند که حالتی بسیار طبیعی و زیبا مانند تارهای خود ابرو به صورت هاشور دارد. این روش امکان قرینه سازی ابرو و پرپشت کردن آن را نیز فراهم می‌کند و می‌توانید از آن فقط در بخشی از ابرو استفاده کنید!

مزایای هاشور ابرو با روش میکرو فیبروز

۱٫ امکان قرینه سازی ابروها (بدون تزریق جوهر در سراسر قاب ابرو)

۲٫ امکان پرپشت کردن ابرو و ایجاد تارهای مو ظریف لابه لای ابروی واقعی

۳٫ پاک شدن راحت و بسیار آسان آن و امکان تغییر مدل ابرو و هاشور ابرو (پهن و نازک کردن ابرو و بلند و کوتاه کردن آن)

۴٫ درد و التهاب کمتر به دلیل تزریق جوهر در بافت ابتدایی پوست

۵٫ دقت بیشتر به دلیل دستی بودن انجام این روش

۶٫ داشتن حالتی بسیار طبیعی و ظریف

مدل‌های هاشور ابرو به روش میکرو فیبروز (میکروبلیدینگ)

پهن کردن ابرو به روش میکروبلیدینگ به صورت کاملا حرفه ای و زیبا و با نقش‌های ظریف و مو مانند روی پوست که فقط بخش بالایی قاب ابرو را در بر گفته است.

تغییر کلی مدل ابرو و ایجاد حالت زیبا در آن.دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *