اخذ دیپلم فوری ریاضی فیزیک در تبریز

آسان و کاملاً قانونی آموزش و پرورش

 


اخذ دیپلم ریاضی فیزیک، با توجه به آینده شغلی و تحصیلی این رشته یک نیاز اساسی برای رسیدن به موفقیت است. از آنجایی که نیاز به مشاغل مهندسی در آینده کشور ما رو به افزایش است، بنابراین اخذ مدرک دیپلم ریاضی و فیزیک در تبریز، و پس از آن، وجود امکان تحصیل در مقاطع دانشگاهی، یک تنوع شغلی بی نظیر را برای شما به همراه خواهد داشت.
جهت مشاوره تحصیلی و اخذ دیپلم با شماره 91  75  396  0990 تماس بگیرید

چرا دیپلم ریاضی فیزیک میتواند یک انتخاب مناسبی باشد؟

رشته ریاضی و فیزیک، یک انتخاب محبوب بین دانش آموزان است. چرا که اخذ مدرک ریاضی و فیزیک، علاوه بر اینکه وجهه تحصیلی خیلی خوبی دارد، یک مدرک مهم برای رسیدن به رشته های پرطرفدار فنی و مهندسی در دانشگاه است. بنابراین اگر از جمله دانش آموزانی هستید که به فکر تحصیل در رشته های دانشگاهی و رسیدن به آینده شغلی خوب هستید، بهتر است نسبت به گرفتن مدرک دیپلم ریاضی و فیزیک، اقدام کنید. رشته ریاضی و فیزیک، یکی از رشته های شاخه نظری است و همانطور که از نام این رشته پیدا است، قوی بودن در دروس ریاضی و فیزیک و کسب حداقل نمره مورد قبول برای این دروس، لازمه ورود به رشته ریاضی و فیزیک است.

مدرک دیپلم ریاضی فیزیک با استعلام

مدرک دیپلم ریاضی به چه منظور انجام می شود؟ یا اینکه چه زمانی نیاز به داشتن مدرک دیپلم ریاضی احساس می شود و برای داشتن آن چه کاری باید انجام داد؟ اخذ مدرک دیپلم ریاضی با استعلام از طرف افراد مختلف و با اهداف و دلایل گوناگونی انجام می شود.
اولین دسته، دانش آموزانی هستند که نتوانسته اند دروس مردودی خود در سه سال متوسطه دوم را پاس کنند و تنها به دلیل رد شدن در یک یا چند درس، عنوان دیپلم ردی دارند. همه ما میدانیم که امروزه، داشتن مدرک دیپلم تا چه اندازه مهم است. چه از لحاظ قوانین نظام وظیفه برای دانش آموزان پسر و چه از لحاظ دریافت شرایط شرکت در کنکور ریاضی و فیزیک، اگر به درستی بررسی کنیم، اهمیت اخذ مدرک دیپلم ریاضی و فیزیک مشخص می شود.
دسته دوم کسانی هستند که مدرک دیپلم رشته ای غیر از ریاضی و فیزیک دارند، ولی خواستار ادامه تحصیل و شرکت در کنکور رشته ریاضی و فیزیک هستند. این افراد میتوانند سه سال متوسطه دوم ریاضی فیزیک را بگذرانند و در امتحانات نهایی این رشته شرکت کنند تا موفق به کسب مدرک دیپلم ریاضی و فیزیک شوند.
دسته سوم داوطلبینی هستند که بدون داشتن مدرک دیپلم، قصد شرکت در کنکور ریاضی و فیزیک را دارند. افرادی که به هر دلیلی نتوانسته اند وارد دوره دبیرستان شوند و تحصیلات خود را ادامه دهند.
جهت مشاوره تحصیلی و کنکور با شماره 91 75 396 0990 تماس بگیرید

موسسه اخذ مدرک دیپلم ریاضی مهارت آموزی تبریز

ما در موسسه مهارت آموزی تبریز با رعایت تمامی شرایط اخذ فوری مدرک معتبر دیپلم تجربی، ریاضی و انسانی، رضایت مشتریان خود را در بالاترین سطح نگه داشته ایم. از جمله اقدامات این موسسه در صدور دیپلم ریاضی فیزیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1- ثبت فیزیکی و سیستمی مدرک دیپلم ریاضی فیزیک
مدرک دیپلم ریاضی و فیزیک که توسط مهارت آموزی تبریز صادر می شود، دارای ثبت فیزیکی و سیستمی است. با این حال، شما یک مدرک کاملا معتبر در دست دارید که میتواند ضامن پیدا کردن یک شغل خوب باشد.
2- تشکیل پرونده فیزیکی و الکترونیکی
تشکیل پرونده هم به صورت فیزیکی و هم به صورت الکترونیکی در مدرسه و دانشگاه، امری است که میتواند اعتبار مدرک دیپلم ریاضی شما را تایید کند.
3- صدور ریز نمرات برای مدرک دیپلم ریاضی و فیزیک
لازمه اعتبار مدرک دیپلم ریاضی، اعلام ریز نمرات و قابل پیگیری بودن آن است. صدور ریز نمرات برای دانش آموزان متقاضی اخذ دیپلم ریاضی و فیزیک، در موسسه آموزشی ما انجام می شود. به همین سبب است که با اخذ مدرک دیپلم ریاضی و فیزیک از موسسه ما ، مانعی برای ادامه تحصیل نخواهید داشت.

پیش نیاز ورود به رشته ریاضی و فیزیک چیست؟

طبق نظام جدید آموزش تحصیلی، معدل کل دوره متوسطه اول و تخمین حداقل نمره کل برای مجموع نمرات اکتسابی در دروس ریاضی متوسطه اول، شرط ورود به رشته ریاضی و فیزیک است. همانطور که میدانید تمامی این مراحل به صورت سیستمی انجام میشود و طبق برگه هدایت تحصیلی، مشخص میشود که دانش آموز در پایه دهم، در چه رشته ای میتواند تحصیل کند. در تخمین نمره قبولی ورود به رشته ریاضی و فیزیک، مجموع نمرات ریاضی آن ها در سال هفتم و هشتم، با ضریب یک و نمره ریاضی سال نهم با ضریب سه تقسیم بر پنج محاسبه میشود. طبق این محاسبات که توسط سیستم انتخاب رشته انجام میشود، حداقل نمره درس ریاضی در سه سال متوسطه اول باید 14 باشد.
البته که اکتساب حداقل نمره قبولی، برای تحصیل در رشته ریاضی فیزیک امری مهم است، ولی توانایی ذهنی دانش آموزان در تجسم اشکال هندسی و داشتن قدرت تجزیه و تحلیل فضا، از اصول مهم برای رسیدن به موفقیت در رشته ریاضی و فیزیک است. درواقع، داشتن علاقه و توان ذهنی، همراه با حداقل نمره قبولی، میتوانند شروط ورود به رشته ریاضی و فیزیک باشند.
پس از اینکه از دارا بودن شرایط اطمینان حاصل کردید و تاییدیه تحصیلی خود را دریافت نمودید، میتوانید با انتخاب رشته ریاضی و فیزیک، دوره متوسطه دوم را آغاز کنید.
دروس عمومی و تخصصی رشته ریاضی و فیزیک
دروس عمومی رشته ریاضی و فیزیک عبارت اند از:
زبان انگلیسی 2 و 3 با ضریب 2
عربی 2 و 3 با ضریب 2
دین و زندگی 2 و 3 با ضریب 3
ادبیات فارسی 2 و 3 با ضریب 4
زبان فارسی 2 و 3
تربیت بدنی 2
تاریخ ایران معاصر
جغرافیای عمومی
دروس تخصصی رشته ریاضی و فیزیک عبارت اند از:
ریاضی 2
فیزیک  2 و 3
شیمی 2 و 3
هندسه 1 و 2
جبر و احتمال
حسابان
مبانی کامپیوتر
آمار و مدلسازی
از آنجایی که ضرایب دروس تخصصی در کنکور ریاضی و فیزیک در هر زیرگروه متفاوت است، به بررسی ضرایب در زیر گروه ها می پردازیم؛
زیر گروه یک ریاضی و فیزیک
ریاضی با ضریب 4
فیزیک با ضریب 3
شیمی با ضریب 2
زیر گروه دو ریاضی و فیزیک
ریاضی با ضریب 4
فیزیک با ضریب 3
شیمی با ضریب 3
زیر گروه سه ریاضی و فیزیک
ریاضی با ضریب 3
فیزیک با ضریب 2
شیمی با ضریب 3

شرکت در کنکور سراسری ریاضی و فیزیک

کنکور رشته ریاضی و فیزیک، طبق قانون جدید سازمان سنجش، به دو صورت نظام جدید و نظام قدیم برگزار می شود. البته که در کنکور 99 ریاضی و فیزیک، حق انتخاب به داوطلبان داده شده است که بدون توجه به نظام جدید یا نظام قدیم بودن مدرکشان، بتوانند به هر یک از سری سوالات کنکور ریاضی، پاسخ دهند.
تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 99 برای دارندگان مدرک دیپلم ریاضی و فیزیک نظام جدید، 30 درصد و به صورت تاثیر مثبت است.
تاثیر سوابق تحصیلی برای دارندگان مدرک دیپلم نظام قدیم ریاضی و فیزیک، 25 درصد و به صورت تایر مثبت است. و تاثیر سوابق تحصیلی برای دارندگان مدرک پیش دانشگاهی ریاضی و فیزیک، به صورت 5  درصد و به صورت تاثیر مثبت است. که در مجموع، تاثیر سوابق تحصیلی برای داوطلبین نظام قدیم ریاضی و فیزیک، 30 درصد مثبت است.