دوره آموزش اکسل ویژه بازار کار آموزشگاه ثنا تبریز یک دوره کاربردی و فشرده با سرفصل سازمان فنی و حرفه ای است.

شما در کلاس فشرده اکسل فنی حرفه ای ثنا بصورت کاملا حرفه ای و آسان تبدیل به یک کاربر EXCEL خواهید شد. دوره اکسل کاربردی مجتمع فنی ثنا بصورت حضوری و آنلاین در شکل عمومی و خصوصی برگزار می گردد. شما در انتهای این دوره می توانید مدرک معتبر اکسل را نیز دریافت کنید.

به آموزشگاه اکسل ثنا خوش آمدید. اگر به دنبال دوره آموزش اکسل ویژه بازار کار هستید، کلاس فشرده اکسل فنی حرفه ای ثنا تبریز را از دست ندهید.

آموزش EXCEL کاربردی تحت نظر بهترین مربیان سازمان فنی و حرفه ای استان.
در دوره نرم افزار اکسل مقدماتی شما با بسیاری قابلیت های کاربردی و اداری این نرم افزار از جمله وارد کردن اطلاعات عددی و متنی، استفاده از نمودارها و جداول، استفاده از فرمول نویسی و توابع آماده و… را یاد خواهید گرفت. برای اطلاعات کامل تر قسمت سرفصل اکسل مقدماتی را بررسی کنید.

دوره آموزش اکسل ویژه بازار کار

دوره آموزش اکسل ویژه بازار کار تبریز در واقع ترکیبی از دوره آموزش اکسل مقدماتی و مقداری از دوره آموزش اکسل پیشرفته است.فراموش نکنید که آموزش نرم افزار اکسل Excel مقدماتی در آموزشگاه ثنا تبریز تحت نظر بهترین اساتید اکسل و حسابداری سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود.

اما چرا شما باید در دوره آموزش اکسل ویژه بازار کار شرکت کنید؟

چرا باید در دوره اکسل کاربردی شرکت کنید ؟

اگر شما یک کارمند مشغول به کار هستید، یا یک دانشجوی فعال و در حال تحقیق، و یا یک فرد مبتدی و درحال یادگیری برای ورود به بازار کار باید بدانید که نرم افزار اکسل یکی از نرم افزار های کاربردی و مهم اداری در حوزه محاسبات، حسابداری، ثبت اطلاعات و گزارش دهی آماری است. به همین دلیل کمتر شرکتی وجود دارد که از کارمندان خود کار با این نرم افزار را درخواست نکند.

از طرفی دیگر اگر شما یک دانشجو هستید مخصوصاً دانشجویان مهندسی، به زودی برای مقاله نویسی و ثبت انبوهی از اطلاعات و گزارش گیری منظم سراغ نرم افزار اکسل خواهید آمد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد یادگیری کاربردی نرم افزار صفحه گسترده اکسل را دارید و می خواهید در دوره های آموزشی نرم افزار اکسل شرکت کنید بد نیست در ادامه کمی بیشتر با این نرم افزار قدرتمند آشنا شوید.

فراموش نکنید که، نرم افزار مایکروسافت اکسل یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس و مهارت پنجم از مهارت های هفتگانه ICDL است. این نرم به خاطر قابلیت های کاربردیش یکی از پربازدید ترین نرم افزار های دنیا است.

پیشنهاد ویژه : اگر در کنار آموزش اکسل به یادگیری سایر مهارت های هفتگانه کامپیوتری علاقمند هستید حتما در دوره آموزش ICDL آموزشگاه ثنا تبریز شرکت کنید.

سرفصل های دوره آموزش اکسل مقدماتی

سرفصل های دوره آموزش اکسل مقدماتی  در آموزشگاه اکسل و ورد ثنا با توجه به استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای و نیازهای موجود در بازار کار تهیه و تنظیم شده است.

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی با شماره تلفن آموزشگاه تماس بگیرید: 04133251775