no-img
گروه آموزشی ثنائی در تبریز

تهیه فایل پاورپوینت در تبریز سفارش پاورپوینت پایان نامه


گروه آموزشی ثنائی در تبریز

صفحه جدا

تهیه فایل پاورپوینت در تبریز


انجام کلیه فایلهای پاورپوینت در تبریز

سفارش پاورپوینت حرفه ای در تبریز دیگر مثل گذشته یک مدل نمایش اسلاید گونه مطالب نیست. در واقع امروزه بیشتر در دانشگاه های کشورمان به بحث ارائه یا همان Presentation اهمیت می دهند. در قالب امروزی، سفارش پاورپوینت در چند دسته بندی انجام می گیرد این دسته بندی به شرح ذیل می باشد:

۱٫ مطالب را آماده نمودم و نیاز به طراحی و ساخت پاورپوینت دارم (این مطالب می تواند تایپ شده یا دست نویس شده باشند اما مسئله اصلی این است که مطالب آماده هستند.) : در این نوع از سفارش پاورپوینت، طراح و تایپیست بایستی اقدام به تایپ متون اسلایدها (در صورتی که مطالب تایپ شده نباشند) کرده و سپس آن ها را با طراحی درخواستی مشتری در اسلایدها قرار دهند و اصطلاحاً اقدام به ساخت پاورپوینت نمایند.

۲٫ موضوع پاورپوینت مشخص است اما محتوایی راجع به موضوع حاضر نشده است. وقتی مطلبی وجود نداشته باشد، طبیعتاً طراحی نیز وجود ندارد: در این شرایط مشتری درخواست می کند تا مطالب با کیفیت موردنظر وی تهیه شود و پس از تهیه تحقیق، مطالب با طراحی موردنظر مشتری در پاورپوینت طراحی و قرار داده شود.

۳٫ اصل مطلبی که بایستی از آن پاورپوینت تهیه شود آماده است. اما نمی توان کل مطالب را در اسلایدها قرار داد بلکه باید خلاصه ای از مطالب را بصورت گزیده و مناسب برای ارائه، در اسلایدها گنجاند: در این شرایط، کارشناس متخصص نسبت به زمینه علمی بایستی متن مشتری را بخواند و از آن خلاصه برداری نمایند. سپس مطالب خلاصه شده تایپ گردیده و با طراحی موردنظر مشتری در اسلایدها قرار می گیرند.

۴٫ مطالب و پاورپوینت آماده است اما از نظر محتوا یا طراحی از سلیقه مشتری دور بوده و نیاز به اصلاح دارد: در این وضعیت، سفارش پاورپوینت به کارشناس مربوطه و طراح حرفه ای سپرده می شود تا ایده های مشتری را در فایل Powerpoint اعمال کند.


جهت سفارش فایل پاورپوینت در تبریز با شماره زیر تماس بگیرید:

 ۸۰ ۹۹۹ ۷۷ ۰۹۱۴