میخوای خیلی راحت در کمترین مدت فتوشاپ یاد بگیری؟

آموزش فتوشاپ در تبریز با حضور برترین اساتید آموزش فتوشاپ در مهارت آموزی تبریز با بالاترین کیفیت آموزشی انجام میشود.

آموزش فتوشاپ به صورت کاملا تخصصی تقریبا بسیار نایاب است به همین جهت در سراسر جهان افراد به دنبال آموزشگاه ها و مراکز علمی معتبر هستند که به صورت کاملا تخصصی آنها را در فراگیری این نرم افزار کاربردی یاری رساند.

آموزش فتوشاپ در تبریز نیز یکی از آموزش هایی است که بیشترین درخواست ها را در این استان دارد.

آموزش فتوشاپ در تبریز با برترین اساتید گرافیک

متخصصان مرکز مهارت آموزی تبریز به عنوان معتبر ترین موسسه آموزشی در تبریز همواره در پی یافتن آموزش های کلیدی هستند تا به افراد در سنین مختلف یاری نمایند که به اهداف خود دست یابند.

پس از مدتی که تحقیقات همه جانبه از سمت مدیران و کارشناسان آموزشی مهارت آموزی تبریز صورت گرفت آموزش فتوشاپ به عنوان یکی از کلیدی ترین و مهم ترین آموزش ها برای تمام گروه سنی اعلام گردید.

مسئولین با تدبیر مهارت آموزی تبریز نیز به دنبال این انتخاب در پی یافتن برترین اساتید آموزش فتوشاپ در تبریز بودند و با تلاش های مستمر توانستند اساتید خبره در سراسر ایران بیابند که با ساده ترین بیان ممکن فتوشاپ را به صورت کاملا اصولی و پایه ای به علاقمندان بیاموزد.

شاید تمام افراد با این نرم افزار هیجان انگیز آشنایی نداشته باشند به همین جهت در ابتدا در مورد آن توضیحاتی ارائه می دهیم تا اهمیت آموزش برای همگان به وضوح مشخص گردد.

خب تا به اینجای کار نکات بسیاری در مورد فتوشاپ سخن گفتیم اما این نرم افزار چه ویژگی هایی دارد. برای شروع کلاس های آموزش فتوشاپ باید بدانید کدام یک از ویژگی های این نرم افزار توجه شما را جلب می نماید.

البته کمتر کسی است که به یکی از ویژگی ها بسنده کند، معمولا هنگامی که در کلاس های آموزش فتوشاپ به این قسمت می رسیم و به معرفی ویژگی های این نرم افزار می پردازیم افراد بیش از پیش مشتاق به شروع آموزش میشوند و هیچ یک از هنرجویان به یکی از ویژگی ها بسنده نمیکنند.

البته جای سوالی ندارد زیرا این نرم افزار آنقدر ویژگی های هیجان انگیزی دارد که با استفاده از آنها می توان کارهای گرافیکی فوق العاده ای ایفا کرد و آثار هنری بینظیری از خود بر جای گذاشت.

در ذیل به برخی از ویژگی های این نرم افزار اشاره کردیم.

  • ویرایش تصاویر

نرم افزار فتوشاپ قادر است تمامی عکس ها در ابعاد و سایزهای مختلف را برای ششما عزیزان ویرایش نماید. شاید یکی از ساده ترین کارهای این نرم افزار ادیت عکس باشد.

امروزه با تغییراتی که در آپدیت های این نرم افزار به وجود آمده است روز به روز با ابزارهای بیشتر و کاربردی تری برای ادیت تصاویر توسط فتوشاپ مشاهده می شود.

امروزه هرجایی که پای عکس و مدیای تصویری در میان باشد نامی از فتوشاپ نیز بر میان خواهد بود. دقیقا ادیت و ویرایش عکس ها ابتدایی ترین کاری است که میتوان از طریق فتوشاپ انجام داد اما همین ویرایش تا حدی اصولی انجام میشود که یک عکس ساده را به تصویری فوق العاده تبدیل میسازد.

  • ایجاد جلوه های مختلف بر روی عکس ها

قطعا در طول روز چندین بار با عکس هایی مواجه شده اید که افکت های به خصوصی دارد. تا کنون به این فکر کرده اید که هر یک از این افکت ها چطور بر روی عکس قرار میگیرد؟

نرم افزار فتوشاپ قادر است بر روی عکس هایی ساده افکت های خاص بدهد و جلوه ی آن را چند برابر سازد. اگر بخواهیم به چند مورد از افکت های بینظیر فتوشاپ اشاره کنیم می توانیم از مواردی همچون pop Art ، افکت رنگ روغن، افکت برف و… اشاره نماییم.

در کلاس های آموزش فتوشاپ به تک تک این موارد پرداخته میشود و تمامی موارد با جزئیات کامل توضیح داده میشود.

  • تغییراتی از لحاظ رنگبندی تصاویر

رنگ هر عکس بسیار قابل اهمیت است. شما به عنوان یک بیننده همواره جذب عکس هایی خواهید شد که از لحاظ رنگ بندی بسیار ویژه باشد.

اما متاسفانه عکس گرفتن نیز وابسته اصول و قواعد به خصوصی است. درواقع اگر بخواهید عکسی با رنگبندی مناسب داشته باشید باید با اصول عکاسی نیز آشنایی کامل داشته باشید. البته امروزه کلاس های مختلفی در زمینه آموزش عکاسی نیز وجود دارد که همه نکات را برای شما عزیزان روشن می کند.

اما جالب است بدانید که ماهرترین عکاسان نیز برای ویرایش عکس هایی که می گیرند به نرم افزار فتوشاپ جهت ویرایش عکس های خود نیازمند می باشند.

  • ترکیب عکس های مختلف

قطعا شما هم در طول روز چندین بار به ابزاری نیاز خواهید داشت که با استفاده آن بتوانید چندین عکس را کنار هم قرار دهید. بهترین و کاربردی ترین نرم افزار که عکس های مختلف را بدون هیچ افت کیفیتی در کنار هم قرار می دهد نرم افزار فتوشاپ می باشد.

البته امروزه با وجود تلفن های همراه هوشمند اپلیکشن های مختلفی ابداع شده است که این کار را انجام میدهد اما متاسفانه تا کنون هیچ یک از این اپلیکیشن ها نتوانستند جایگاه فتوشاپ را بگیرند.

هر یک از این اپلیکیشن ها محدودیت های به خصوصی دارند یا بعضا مشاهده شده است که تصاویر خروجی افت کیفیت بسیاری پیدا می کند که تمام این موارد از ضعف های آن می باشد اما ترکیب عکس های مختلف در کنار هم بدون هیچ نقص یا افت کیفیت با استفاده از فتوشاپ انجام پذیر است.

  • طراحی های دیجیتال

امروزه با پیشرفت های تکنولوژی شاهد پدید آمدن محیط ها و نرم افزارهای دیجیتال به خصوصی بوده ایم. هر یک از این محیط های مجازی مستلزم یک طراحی به خصوصی می باشند.

از طراحی های وبسایت گرفته تا طراحی های اپلیکیشن های مختلف همه و همه مستلزم نرم افزار به خصوصی برای ایجاد ظاهری زیبا و کاربردی می باشد.

فتوشاپ برترین نرم افزاری است که تا کنون با استفاده از آن تمامی این طراحی های دیجیتال صورت گرفته است. تاثیری که فتوشاپ در تشکیل پوسته ها و قالب های سایت ها داشته است بینظیر بوده و شاید تمام ظاهر فضاهای مجازی را بتوان مدیون فتوشاپ بود.

جالب است بدانید تمامی تصاویر موجود در این صفحه توسط نرم افزار فتوشاپ تهیه شده است.

  • طراحی های بنرهای دیجیتال

قطعا شما هم به عنوان کابران دنیای مجازی و اینترنت با وبسایت هایی مواجه شده اید که بنرهای ابتدایی زیبا و چشم نوازی دارند. دقیقا تمامی این بنرهای دیجیتال نیز به واسطه نرم افزار فتوشاپ تهیه می شود.

خوشبختانه با قابلیتی که فتوشاپ در خروجی های وب دارد باعث شده است این استفاده توسط طراحان وبسایت روز به روز افزایش یابد.

  • طراحی های چاپی و تبلیغاتی

دنیای تبلیغاتی امروزه آنقدر وسعت یافته است که دستگاه های چاپی مختلف در راستای چاپ اوراق تبلیغاتی روی کار آمده است. هر یک از دستگاه های چاپی با فرمت های مختلفی از عکس ها سازگار می باشد.

نکته ی جالب توجه این است که اکثرا تمامی دستگاه های چاپی با فرمت های خروجی فتوشاپ سازگار است و با استفاده از نرم افزار فتوشاپ روزانه هزاران اوراق تبلیغاتی همچون تراکت های تبلیغاتی، کارت ویزیت تبلیغاتی، بروشورهای تبلیغاتی، کاتالوگ های تبلیغاتی و… به چاپ میرسد.

احتمالا اگر نرم افزار فتوشاپ توسط برادران نول اختراع نمی شد در دنیای تبلیغات شاهد هیچ پیشرفتی نبودیم. همه روزه افراد بسیاری که در عرصه چاپ و تبلیغات فعالیت دارند برای آموزش فتوشاپ به مهارت آموزی تبریز مراجعه می نمایند و به دنبال یادگیری این نرم افزار ویژه می باشند.

  • طراحی نشریات

تمامی کتاب ها، مجلات، روزنامه ها و… که در طول روز با آنها سر و کار داریم که از طرح های مختلف در سایزها و ابعاد مختلف تشکیل شده است همه و همه دستاوردی از فتوشاپ می باشد.

این نرم افزار قدرتمند تمامی این تصاویر در رنگ ها و ابعاد مختلف تولید می کند و در اخیار بینندگان قرار میدهد.

  • ساخت تیتراژهای مدیا

قطعا در ابتدا و انتهای فیلم های سریال، سینمایی و حتی موزیک های مختلف با تیتراژها مواجه شده اید، به نظر شما هر یک از این تیتراژها چطور تهیه و تنظیم شده اند؟

بله دقیقا فتوشاپ در عرصه ساخت فیلم نیز دخیل بوده و تمامی تیتراژهایی که تاکنون آن را مشاهده نموده اید از طریق این نرم افزار قدرتمند تهیه شده است.

این مواردی که در قسمت فوق به آن اشاره شد تنها تعداد اندکی از ویژگی های نرم افزار فتوشاپ بود. اگر بخواهیم به توضیحات بیشتری در این مورد بپردازیم باید آنقدر مطلب بلند بالایی تهیه نماییم که از حوصله تمام کاربران خارج خواهد بود.

در کلاس های آموزش فتوشاپ تمامی این ویژگی ها به صورت جامع توسط اساتید خبره توضیح داده می شود و هر یک با بیان مثالی روشن خواهد شد.