اخذ فوری دیپلم گرافیک رایانه در تبریز

دیپلم گرافیک رایانه آموزش و پرورش تبریز

دیپلم گرافیک رایانه یا همان دیپلم طراح گرافیک کامپیوتر یک انتخاب جذاب و مطمئن برای دریافت دیپلم فوری می باشد.

با ثبت نام در دیپلم گرافیک رایانه علاوه بر اینکه می توانید به سرعت و مطمئن دیپلم خود را اخذ نمایید از جهت محتوایی نیز این رشته می تواند برای شما بسیار مفید باشد. یادگیری اصول طراحی دستی و کامپیوتری که حتی اگر مورد نیاز کاری نباشد برای انجام کارهای شخصی بسیار مفید می باشد. در دوره فتوشاپ که یکی از دروس تخصصی این دیپلم است می توانید قسمتهایی از محتوای درسی گرافیک رایانه (مثل روتوش تصاویر) را فرا بگیرید.

میزان قبولی و موفقیت متقاضیان اخذ دیپلم گرافیک بسیار بالاست. همچنین تعداد بالای واحدهای تخصصی کمک میکند که شما واحد های عمومی کمتری لازم داشته باشید و این به معنی درگیری کمتر با مدارس است. این دوره به جهت تنوع در مهارتهای مرتبط با کامپیوتر به یکی از پر مخاطب ترین دیپلمهای کاردانش برای متقاضیان تبدیل شده است.

دروس تخصصی دیپلم گرافیک رایانه ای:

– کاربر رایانه

کاربر رایانه کسی است که ضمن رعایت اصول ایمنی و بهداشتی با تکیه بر مبانی و مفاهیم رایانه ای سیستم رایانه را راه اندازی نماید و بتواند با استفاده از سیستم عامل ویندوز از عهده ذخیره سازی، نگهداری و مدیریت اطلاعات برآمده و با بکارگیری نرم افزار و سخت افزار خروجی اطلاعات را تحویل دهد. علاوه بر آن بتواند با استفاده از اینترنت اطلاعات مورد نظر را جستجو و استخراج نماید و از پست الکترونیک جهت دریافت و ارسال اطلاعات استفاده نماید.

– طراحی سیاه و سفید

کسی که با تکیه بر دانش مبانی هنرهای تجسمی از عهده کادر بندی، بکارگیری عناصر بصری، ایجاد بافت و حجم مجازی برآمده و در اجرای آثار گرافیکی سیاه و سفید بتواند از تناسبات طلایی، تناسب و توازن، کنتراست و ریتم بخوبی استفاده نموده و اصول ترکیب بندی را رعایت کرده و نیز بتواند علائم و نشانه های گرافیکی را طراحی نماید.

– طراحی گرافیک رنگی

کسی است که با تکیه بر دانش مبانی هنرهای تجسمی و توانایی های طراح گرافیک سیاه و سفید از عهده تجزیه و تحلیل رنگها، ترکیب رنگهای اصلی و ساخت رنگهای ثانویه، بکارگیری رنگهای مکمل و رنگهای متضاد و استفاده از هارمونی رنگها در خلق آثار گرافیکی برآمده و نیز بتواند با استفاده از رنگهای مختلف بافت و حجم پردازی نموده و همچنین ریتم هایی را ایجاد نماید و علاوه بر اینها بتواند با تجزیه فرم و رنگ آثار هنرمندان نقاش تجربه آنها را در خلق آثار گرافیکی مورد استفاده قرار دهد.

– طراح گرافیک رایانه ای

گرافیست رایانه کسی است که با تکیه به دانش استفاده از رایانه بتواند بعد از نصب و راه اندازی نرم افزارهای مورد نیاز، تصاویر و عکسهای دلخواه را به رایانه انتقال و ذخیره نماید. سپس با استفاده از فتوشاپ تنظیمات اولیه مربوط به نور، رنگ و کنتراست را روی عکس اعمال و بعد از آن بتواند با بکارگیری نرم افزار کورل دراو و تکیه بر دانش گرافیک طرح و پروژه های گرافیکی را اجرا نماید.

– تایپ رایانه ای

تایپیست رایانه کسی است که علاوه بر داشتن مهارت کاربر رایانه از عهده ایجاد متون فارسی و لاتین و انجام عملیات روی متن، قالب بندی متون کار با سبکها و الگوها و tab، ایجاد جدول، طراحی صفحات، چاپ متون و کار با امکانات پیشرفته در نرم افزار Microsoft word برآید و قادر به تایپ سریع متون فارسی و لاتین باشد.

بهترین مرکز اخذ دیپلم فوری در تبریز

جهت ثبت نام و مشاوره تماس بگیرید:

80 999 77 0914