اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش در شبستر

 

اخذ مهارت دیپلم فنی و کاردانش

افرادی که تا کنون موفق به اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش نشده اند،
می توانند با گذراندن چندین واحد عمومی و ۴۲٫۵ واحد مهارتی در موسسه ثنائی به آسانی ادامه تحصیل دهند.

 

مشاوره رایگان و ثبت نام فوری:   91 75 396 0990

 

رشته های گرافیک رایانه ای ، طراحی صفحات وب و تولید محتوا و تولید چندرسانه ای و مدیریت و امورخانواده به دلیل تعداد واحد زیاد از استقبال بیشتری برخوردار است.

با توجه به بخش نامه سازمان سنجش، فراگیر با هر دیپلمی می تواند در یکی از رشته های دلخواه دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون آزمون ثبت نام کرده و ادامه تحصیل دهد. ثبت نام فراگیران در ۲ مقطع زمانی صورت می پذیرد.۱-مهرماه ۲-دیماه عزیزانی که در دوره مهرماه ثبت نام نمایند، اواخر خردادماه سال بعد موفق به اخذ کامل مهارت ها شده و فراگیرانی که دیماه در دوره ها شرکت نمایند اواخر شهریور ماه فارغ التحصیل خواهند شد.

افرادی که قصد تسریع در دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش دارند می بایست به طور همزمان مهارت تخصصی دیپلم را در موسسه ما و دروس عمومی باقیمانده را در مراکز آموزش از راه دور و یا مدارس بزرگسال ثبت نام نموده و تا پایان دوره مهارتی به اتمام برسانند.

دارندگان مدرک قبولی سال سوم نظام قدیم یا دوم نظام جدید که دروس عمومی را قبلاً گذرانده‌اند نیازی به گذراندن دروس عمومی ندارند و می توانند پس از اتمام دوره مهارتی در موسسه مهارت آموزی تبریز جهت صدور دیپلم، به یکی از مراکز آموزشی بزرگسالان که معرفی می کنیم مراجعه کنند.

نحوه راهیابی به دانشگاه و مقاطع تحصیلی بالا:

فارغ التحصیلان رشته های مهارتی (گرافیک رایانه ای ، طراحی صفحات وب ، تولید محتوا ،تولید چندرسانه ای و مدیریت امورخانواده …) می توانند پس از کسب مدرک دیپلم خود بدون شرکت در کنکور وارد دانشگاه های علمی کاربردی و آزاد شده و تا مقطع کاردانی ادامه تحصیل دهند. آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند در دانشگاه های سراسری و یا آزاد (مقطع کارشناسی و یا بالاتر) ادامه تحصیل دهند باید پس از اخذ دیپلم، در دوره پیش دانشگاهی شرکت کرده و در سال تحصیلی بعد در کنکور دانشگاه های نام برده شرکت کنند.

 

اخذ دیپلم رشته های نظری

عزیزانی که تا بحال موفق به دریافت دیپلم در مدرسه نشده اند و واجد شرایط بوده باشند می توانند در مرکز مهارت آموزی ما ثبت نام نموده و واحدهای باقیمانده خود را براحتی در این مرکز به اتمام رسانده و موفق به دریافت مدرک دیپلم از مدارس آموزش و پرورش در رشته های نظری از جمله علوم تجربی – ریاضی فیزیک – علوم انسانی شوند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

91 75 396 0990