مدرک دیپلم یکی از مدارکی می باشد که شما پس از پایان تحصیلات دبیرستان خود دریافت می کنید. در کشور ایران سه نوع دیپلم مختلف وجود دارد، دیپلم نظری، دیپلم فنی و حرفه ای و دیپلم کار و دانش. هر فردی با توجه به هدفی که در آینده دارد و نوع علاقه و مهارتش یکی از انواع این شاخه ها را برای ادامه تحصیل و دریافت مدرک دیپلم انتخاب می کند. هر کدام از این شاخه ها شامل رشته های مختلفی می شود مثلا شاخه نظری شامل رشته ریاضی، رشته علوم تجربی و علوم انسانی می گردد و شاخه های فنی و حرفه ای و کار و دانش دارای رشته های یکسانی می باشند و فقط تفاوت آن ها در تعداد واحدی است که دانش آموزان باید بگذرانند است.

شما برای دریافت مدرک تحصیلی دیپلم باید حداقل 11 سال در مقاطع مختلف تحصیل کنید. البته امکان دریافت مدرک دیپلم در زمان کوتاه تری نیز وجود دارد اگر سن شما بیش از 18 سال باشد شما می توانید از طریق مدارس بزرگسالان در زمان کمتری مدرک دیپلم خود را در شاخه های مختلف دریافت کنید حتی شما می توانید از طریق موسسه های مختلف نیز این مدرک را دریافت کنید، و اگر زمان لازم برای ادامه تحصیل ندارید و قصد دارید به سرعت وارد دانشگاه شوید و یا در یک ارگان دولتی و خصوصی استخدام گردید.

اخذ مدرک تحصیلی دیپلم با استعلام

افراد زیادی وجود دارند که به دلیل مشکلات مالی، خانوادگی و یا نداشتن وقت کافی مدرک دیپلم خود را دریافت نکرده اند. و امروزه برای پیدا کردن کار یا ادامه تحصیل نیاز به مدرک دیپلم دارند و وقت آن که به مدارس بزرگسالان و یا موسسه های فنی و حرفه ای بروند و ادامه تحصیل دهند تا مدرک دیپلم خود را دریافت کنند ندارد. روش های جایگزینی راحت تر و آسان تری برای این افراد وجود دارد که می توانند از طریق آن مدرک دیپلم خود را دریافت کنند، این افراد می توانند از موسسه های خاصی که فعالیت آن ها در زمینه اخذ مدرک فوری می باشد مدرک تحصیلی خود را دریافت کنند.

مهارت آموزی تبریز یکی از این موسسات می باشد که اقدام به اخذ مدرک دیپلم معتبر می کند، موسسه ما با استفاده از روابط گسترده ای که با نهاد های مختلف دارد مدرک دیپلمی را به شما ارائه می دهد که در سیستم آموزش پرورش ثبت شده است این مدرک کاملا معتبر می باشد و شما می توانید آن را به نهاد های دولتی و خصوصی ارائه دهید یا برای ادامه تحصیل در مقطع کاردانی از آن استفاده کنید. چون این مدارک قابلیت استعلام دارند شما می توانید حتی از این مدارک برای مهاجرت و ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج نیز استفاده نمائید. شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن این مدرک معتبر و قابل استناد را از مهارت آموزی تبریز را با قیمت مناسب اخذ نمایید.

جهت اخذ مدرک دیپلم فوری با ما تماس بگیرید
91 75 396 0990