دوره جامع اکسل برای حرفه ای شدن 

 با ارائه مدرک بین المللی

قابل ترجمه و مورد تائید تمامی کشورها

در مجتمع آموزشی ثنا

زمان کلاسها :  تعیین کلاس به صورت حضوری با هماهنگی کارآموز و معاونت بر اساس وقت خالی کارآموز  و ظرفیت کلاس تشکیل می شود.

کار آموز باید هنگام ثبت نام حضور داشته باشد و سپس برای ثبت نام مراحل زیر را طی کند :

 پرداخت شهریه 1/800/000 تومان ( بصورت نقد و چک  ) .

 2 قطعه عکس .

 کپی کارت ملی و شناسنامه .

 تکمیل فرم ثبت نام در آموزشگاه .

 آموزش مربیگری  21 جلسه  می باشد .

  هر جلسه 1/15 ساعته  میباشد .

شرایط گرفتن مدرک  بین المللی مربیگری :
1) بعد از طی دوره و گذراندن آزمون
2) بدون حضور در کلاس ( جهت معرفی به آزمون )  

یادگیری همیشه در تمامی جوانب به دو عامل اصلی بستگی داشته که یکی جامع بودن آموزش و یکی پروژه محور بودن آموزش میباشد

که اگر این دو عامل در همیشه رعایت گردد هم جذابیت زیادی برای یادگیری مخاطب دارد و هم میتواند در آن دوره یک آموزش مرجع و دارای اصول را ببیند.

دوره آموزش اکسل ویژه بازار کار مجتمع آموزشی ثنا در واقع ترکیبی از دوره آموزش اکسل مقدماتی و مقداری از دوره آموزش اکسل پیشرفته است. فراموش نکنید که آموزش نرم افزار اکسل Excel مقدماتی در آموزشگاه ثنا تبریز تحت نظر بهترین اساتید اکسل و حسابداری سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود.

اما چرا شما باید در دوره آموزش اکسل ویژه بازار کار شرکت کنید؟

چرا باید در دوره اکسل کاربردی شرکت کنید ؟

اگر شما یک کارمند مشغول به کار هستید، یا یک دانشجوی فعال و در حال تحقیق، و یا یک فرد مبتدی و درحال یادگیری برای ورود به بازار کار باید بدانید که نرم افزار اکسل یکی از نرم افزار های کاربردی و مهم اداری در حوزه محاسبات، حسابداری، ثبت اطلاعات و گزارش دهی آماری است. به همین دلیل کمتر شرکتی وجود دارد که از کارمندان خود کار با این نرم افزار را درخواست نکند.

از طرفی دیگر اگر شما یک دانشجو هستید مخصوصا دانشجویان مهندسی، به زودی برای مقاله نویسی و ثبت انبوهی از اطلاعات و گزارش گیری منظم سراغ نرم افزار اکسل خواهید آمد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد یادگیری کاربردی نرم افزار صفحه گسترده اکسل را دارید و می خواهید در دوره های آموزشی نرم افزار اکسل شرکت کنید بد نیست در ادامه کمی بیشتر با این نرم افزار قدرتمند آشنا شوید.

فراموش نکنید که، نرم افزار مایکروسافت اکسل یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس و مهارت پنجم از مهارت های هفتگانه ICDL است. این نرم به خاطر قابلیت های کاربردیش یکی از پربازدید ترین نرم افزار های دنیا است.

پیشنهاد ویژه : اگر در کنار آموزش اکسل به یادگیری سایر مهارت های هفتگانه کامپیوتری علاقمند هستید حتما در دوره آموزش ICDL آموزشگاه ثنا تبریز شرکت کنید.