شما با آموزش موشن گرافیک می‌توانید به یک موشن گرافیست حرفه ای تبدیل شوید و انواع موشن گرافیک ها را بسازید و به نمایش بگذارید مخاطبان خاص خود را داشته باشید.

امروزه هر برندی برای اینکه بتواند خود را به مخاطبان معرفی کند ، به موشن گرافیک برای ساخت تیزر ، معرفی محصولات ، ساخت لوگو موشن و … نیاز دارد . پس یکی از الزامات برندهای گوناگون برای تبلیغات و شناخته شدن ، موشن گرافیک است و برای آن هزینه می کنند .

با آموزش موشن گرافیک می توانید به یک فرد متخصص در این زمینه تبدیل شوید و به صورت حضوری و غیر حضوری مشغول کار شوید و درآمدزایی کنید .

موشن گرافیک چیست؟

عبارت موشن گرافیک (Motion Graphics) که امروزه به اصطلاح کاملا نام آشنایی در دنیای گرافیک، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات تبدیل شده است، به معنای گرافیک یا تصویر پویا و متحرک است و در واقع به نوعی از انیمیشن اطلاق می شود که افراد با استفاده از نرم افزارهای گوناگون همچون افترافکت و با تلفیق خلاقانه تصاویر، صدا و موسیقی به وجود می آورند. این همان چیزی است که شما در دوره موشن گرافیک می آموزید.

لازم به ذکر است که قطعات موشن گرافیک، می توانند از نظر مدت زمان، متغیر باشند.

دوره موشن گرافیک :

با شرکت در دوره موشن گرافیک ، می آموزید که چگونه یک ویدیوی تبلیغاتی جذاب با گرافیک خاص و مفهومی به همراه متحرک سازی و صداگذاری حرفه ای را خلق کنید که در ذهن مخاطبان شما بماند .

با شرکت در دوره آموزش موشن گرافیک به صورت گام به گام ، به صفر تا صد مطالب به صورت کاملا عملی مسلط می شوید و به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید .

مخاطبان دوره موشن گرافیک :

 • علاقه مندان به دوره ‌های هنری ، آموزش گرافیک ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی ، فیلم برداری ، ساخت موشن گرافیک و …
 • دانشجویان رشته های مختلف هنری همچون گرافیک ، فیلم سازی و …
 • طراحان گرافیک
 • افرادی که به تصویرسازی مشغول هستند
 • انیماتور ها
 • ویراستاران ویدیو
 • سازندگان انواع تیزرهای تبلیغاتی
 • بازاریاب ها
 • صاحبان برندهای گوناگون

سرفصل های دوره موشن گرافیک :

برای ساخت موشن گرافیک می بایست به نرم افزارهای گرافیکی از جمله فتوشاپ ، ایلاستریتور و افترافکت ، تسلط کافی داشته باشید .

در این راستا مجتمع آموزشی ثنا ، دوره جامع موشن گرافیک را برگزار می کند تا هنرجویان و مخاطبان این دوره بتوانند در این زمینه آموزش‌های لازم را ببینند و مهارت لازم برای ورود به بازار کار را کسب کنند .

نرم‌افزارهای دوره موشن گرافیک شامل موارد زیر می شوند :

آموزش فتوشاپ :

فتوشاپ یکی از نرم افزارهای شرکت ادوبی می باشد . فتوشاپ یک پردازشگر گرافیکی است که با استفاده از آن می توان عکس ها و تصاویر گوناگون را ویرایش ، ترکیب و … کرد . همچنین می توان با استفاده از ابزارهای مختلف نرم افزار فتوشاپ ، تصاویر گوناگون را خلق کنید . به علاوه  می ‌توان عکس ها و تصاویر گوناگون را با فرمت های مختلف ایجاد کنید و در موشن گرافیک های خود استفاده کنید.

آموزش ایلاستریتور :

از دیگر نرم ‌افزارهایی که می تواند به شما در زمینه ساخت موشن گرافیک کمک کند ، نرم ‌‌افزار ایلاستریتور می باشد . این نرم افزار همچون نرم افزار فتوشاپ ، ساخت شرکت ادوبی می باشد .

با استفاده از نرم‌ افزار ایلاستریتور می توانید انواع تصاویر گوناگون ، نمودارها ، لوگو های مختلف ، تصاویر ، عکس های واقعی ، کاراکترها و … را طراحی کنید و از آن ها در ساخت موشن گرافیک استفاده کنید .

آموزش افترافکت :

می توان گفت که نرم افزار ادوبی افترافکت ، اصلی ترین نرم افزار برای ساخت موشن گرافیک می باشد .

با استفاده از نرم افزار افترافکت می توانید تصاویر و وکتورهای گوناگون را متحرک کنید و کنار هم بگذارید و در نهایت با انجام صداگذاری ، موشن گرافیکی زیبا خلق کنید و آن را به نمایش بگذارید .

مزایای استفاده از موشن گرافیک :

 1. استفاده از موشن گرافیک باعث می شود تا شما وارد بازاریابی ویدیویی شوید و برند خود را ارتقا دهید .
 2. موشن گرافیک در بازاریابی شبکه های اجتماعی ، سایت ها و … می تواند به شما کمک شایانی کند .
 3. به علت جذابیت بالای موشن گرافیک ، این ویدیو جذاب می تواند مخاطبان را به راحتی و با سرعت تحت تاثیر قرار دهد. استفاده از تصاویر متحرک و ترکیب خلاقانه و متناسب صوت و تصویر، می تواند ذهن مخاطب را حتی برای مدت طولانی، با ویدئو و محتوای آن همراه سازد.
 4. استفاده از موشن گرافیک می تواند یکی از بهترین راه های انتقال مفاهیم به مخاطبان باشد .
 5. ساخت موشن گرافیک های گوناگون می تواند کم هزینه تر و ارزان تر از تیزرهای واقعی با استفاده از دوربین و فیلم برداری باشد .
 6. می توان از موشن گرافیک برای تهیه ویدئوهای آموزشی در زمینه های گوناگون بهره جست.
 7. موشن گرافیک می تواند در طراحی بیلبوردهای متحرک به کار رود.
 8. می توان با کمک موشن گرافیک آیکون ها و لوگوهای متحرک طراحی نمود.

جهت ارتباط با کارشناسان آموزشی با شماره تلفن آموزشگاه تماس بگیرید: 04133251775