دوره آموزش حسابداری مالیاتی در بهترین آموزشگاه حسابداری تبریز جهت آشنایی و تسلط شما بر مباحث و قوانین مالیاتی در آموزشگاه حسابداری کلید برگزار می شود. شما در این دوره علاوه بر یادگیری امکان دریافت مدرک بین المللی را نیز خواهید داشت. در انتهای این دوره شما قادر خواهید بود که به راحتی مالیات عملکرد و مالیات بر ارزش افزوده شرکت های مختلف را محاسبه کنید. جهت آشنایی بیشتر با مباحث این دوره آموزشی ادامه این مطلب را دنبال نمایید.

همچنین می توانید جهت شرکت در این کلاس های آموزشی با کارشناسان مالیاتی مجتمع فنی کلید تبریز تماس حاصل فرمایید و در مورد شرایط بازار کار این دوره مشاوره رایگان دریافت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه کلید تماس بگیرید: 04133251775 – 09903967591

سرفصل کلی دوره:

  • آموزش قوانین مالیات های مستقیم
  • آموزش قوانین مالیات بر ارزش افزوده
  • آموزش گزارش معاملات فصلی

جزئیات کلی : ثبت نام در نظام مالیاتی، بررسی مالیات های تکلیفی، محاسبه مالیات حقوق، ثبت و کنترل دفاتر قانونی، محاسبه هزینه های موجه، قابل قبول و استهلاک، محاسبه مالیات بر ارزش افزوده، اصلاح و ارسال فهرست معاملات فصلی، محاسبه مالیات و تنظیم اظهار نامه مالیاتی، انجام دفاع مالیاتی.

 

اگر به دنبال یادگیری آموزش مالیات در تبریز هستید، حتما دوره آموزش حسابداری مالیاتی آموزشگاه کلید را انتخاب کنید. ما برگزار کننده بهترین کلاس های مالیاتی تبریز هستیم. آموزش مالیات و ارزش افزوده در کنار دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای. آموزش کامل مالیات و مباحث مالیاتی.

با شرکت در دوره صفر تا صد حسابداری مالیاتی ویژه بازار کار آموزشگاه حسابداری کلید تبریز، علاوه بر یادگیری قوانین مالیات های مستقیم، قوانین مالیات بر ارزش افزوده، گزارشات فصلی و…  مدرک فنی حرفه ای نیز دریافت می کنید.

کارآموزان دوره آموزش مالیات، طی یک دوره فشرده در مدت کمتر از  ۳ ماه می توانند با تمام مباحث مالیاتی آشنا شده و با دریافت جزوه حسابداری مالیاتی، مدرک معتبر مالیاتی را از سازمان فنی و حرفه ای اخذ نمایند. مدرکی معتبر، قابل ترجمه و بین المللی. در کنار همه اینها مجتمع آموزشی کلید امکان پرداخت اقساطی شهریه را نیز برای کارآموزان خود فراهم آورده است.

به یاد داشته باشید، مدیران شرکت های معتبر برای استخدام افراد مور نیاز خود، فقط به تخصص و مدرک معتبر آنها توجه خواهند کرد. این دو مهم را ما به شما هدیه خواهیم کرد.

شیوه‌ های آموزش مالیات در مجتمع آموزشی کلید

  • آموزش مالیات از طریق برگزاری کلاس آموزشی حضوری و آنلاین
  • آموزش مالیات از طریق بسته‌ های آموزشی
  • آموزش مجازی حسابداری مالیاتی
  • آموزش حسابداری مالیاتی از طریق کتاب‌ های الکترونیکی (eBOOK)

شما پس از گذراندن دوره آموزش مالیات در آموزشگاه کلید، گواهینامه حسابدار مالیاتی دریافت خواهید کرد، که در استخدام، ارتقا شغلی و مهاجرت شما بسیار مفید خواهد بود. با ما در تبریز آقای مالیات باش.

قیمت دوره مالیاتی در تبریز

همانطور که پیشتر گفته شد مجتمع فنی کلید تبریز، دو نوع دوره مالیاتی ویژه بازار کار، در قالب دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می کند. با توجه به آنچه گفته شد هزینه آموزش مالیات ویژه بازار کار به شرح زیر می باشد:

قیمت دوره آنلاین حسابداری مالیاتی

هزینه دوره آنلاین حسابداری مالیاتی پایین تر از دوره حضوری است. برای اطلاع از هزینه ها با شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید. 04133251775

هزینه کلاس آموزش مالیات در حسابداری

هزینه کلاس آموزش مالیات در حسابداری به صورت حضوری طبق استاندارد و سرفصل شهریه سازمان فنی و حرفه ای می باشد اما مجتمع آموزشی کلید یکسری تخفیف هایی برای دوره های آموزشی خود قرار داده است که می توانید بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 04133251775 تماس بگیرید.

قیمت تدریس خصوصی مالیات

هزینه تدریس خصوصی مالیات بصورت ساعتی محاسبه می گردد. ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب حسابداری سنجیده می شود و با توجه به آن آموزشگاه تعداد ساعات اصلی مورد نیاز برای دوره آموزش را مشخص می کند، که در صورت نیاز دانشجو نیز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و … رزرو کند.

هزینه کلاس خصوصی حسابداری جامع، ساعتی۱۸۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت کلاس عمومی دوره های مالیاتی مجتمع فنی آموزشی کلید

هزینه دوره های مالیاتی مجتمع فنی آموزشی کلیــد با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای (معمولا کمتر) مشخص می شود.

قیمت کلاس های عمومی حسابدار مالیاتی به شرح ذیل می باشد:

– هزینه دوره ی عمومی آموزش مالیات جامع: ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان 

 

جهت مشاوره و ثبت نام در دوره های آموزشی با شماره های زیر تماس بگیرید:

75 17 325 3 041

91 75 396 0990