قطعا شما هم هنگام تماشای فیلم‌های هالیوودی از خود پرسیده‌اید که چگونه می‌شود چنین صحنه‌ای را ایجاد کرد؟ شاید شما هم بخواهید صحنه‌های اکشن و پر از اتفاق ایجاد کنید. اما فارغ از این لذت طراحی شما می‌توانید از جلوه‌های ویژه کسب درآمد بالایی داشته باشید. نرم افزار سینمافوردی یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما در کسب درآمد از ساخت یک انیمه سه بعدی می‌باشد  در نتیجه شما درآمد بیشتری کسب می‌کنید. پس یادتان باشد در بازار کار رشته‌های گرافیکی بیشترین استخدامی برای متخصص طراحی های جلوه ویژه سه بعدی است.

چرا باید نرم افزار سینمافوردی یاد بگیریم؟

قطعا در بازار امروز تقاضا برای یک فرد گرافیست بسیار زیاد شده است. اما آیا هر گرافیستی می‌تواند با سینما فوردی کار کند؟ خیر، شما در سینمافوردی قرار است یک سه بعدی یا جلوه ویژه سه بعدی ایجاد کنید و فعالیت‌های این چنینی نظیر معماری و موشن گرافیک انجام دهید.

به جرئت می‌توانیم بگویم که یک طراح سینما فوردی از برنامه‌های مثل فتوشاپ نیز سر در میارد. پس در بازار کار ارزش بسیار زیادی دارد. پس فهمدید که چرا باید سینما فوردی را برای کسب درآمد انتخاب کنید؟ واضح است چون شما نباید بابت فرصت‌های شغلی آموزش cinema 4d نگران باشید.

دلیل برتری سینما فوردی بر رقبا چیست؟

برنامه سینمافوردی دو رقیب بسیار جدی به اسم مایا و ۳D Max را مقابل خود می‌بیند. اما چگونه سینمافوردی توانست بر این دو برنامه برتری پیدا کند و تبدیل به بهترین برنامه طراحی سه بعدی بازار شود؟

برنامه سینما فوردی توسط شرکت Maxon ساخته شده و در زمینه مدل سازی، انیمیشن و رندر کردن ۳D بسیار قدرتمند است. در زمینه حرکت، مدل سازی و ساختار سینما فوردی تا حدی پیش می‌رود که بخش‌های عظیمی از فیلم Spiderman 3  توسط این برنامه ساخته شده است. برای مثال اکثر محیط بیرونی نظیر آسمان، دامنه کوه، عمق و بسط شهر و … در این فیلم توسط سینما Cinema 4D ساخته شده است.

مهم ترین ویژگی بارز این نرم‌افزار بهره‌گیری از موتور قدرمتندی است که آمادگی انجام ۶۴ پروسه را به صورت همزمان دارد. به طور مثال فرایندی رندری یا طراحی که در مایا ممکن است چند ساعت طول بکشد در Cinema 4D در چند ثانیه انجام می‌شود.

البته باید به یاد داشته باشید که طرحان این برنامه در ساخت محیط کاربری سعی کردند تا حد ممکن سادگی را ملاک قرار دهند. برای مثال برای طراحی در مایا و ۳D Max شما ممکن است به یک تیم نیاز داشته باشید که هر کدام بخشی از کار را بر عهده بگیرید، اما در سینمافوردی اکثر کار‌ها توسط هنرمندان به تنهایی انجام می‌شود.

 

درآمد یک متخصص نرم افزار سینما فوردی چقدر است؟

شما پس از یادگیری این دوره چندین پنل مالی پیش رو خواهید داشت. در ابتدا می‌توانید به صورت دورکاری با شرکت‌ها همکاری کنید و پروژه محور پیش بروید. یعنی به ازای هر طرح سه بعدی که ایجاد می‌کند مبلغی معینی را دریافت کنید. راه دیگر این است که می‌توانید باز هم دورکاری انجام دهید، اما این بار به ازای هر ساعت کار کردن درآمد معین کسب کنید.

همچنین شما می‌توانید عضو یک شرکت شوید و  به طور کامل به استخدام آنها در بیاید. در این صورت همواره یک حقوق معین خواهید داشت و حتی شانس بیمه شدن نیز برای شما بسیار وجود دارد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام دوره های آموزشی با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

04133251775 – 09903967591